AJICEK

PROČ MI BRNÍ LEVÝ MALÍK NA RUCE UŽ DVA MĚSÍCE??

Nejlepší odpověď
hanulka11

chce to jít k lékaři
přečti si zde
https://www.go­ogle.cz/search?q=lev%C3%­BD+mal%C3%ADk+na+ru­ce+&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
venkovan

Zkus ho vyndat z elektrické zásuvky.
PS: ale máš výdrž ten prst tam tak dlouho držet.

huxa

Protože ho furt držíš na shiftu?

zzzzz

Může to být špatným prokrvením, ucpanou cévou, ale i něčím jiným, každopádně by bylo vhodné navštívit lékaře.

vera12

Mohlo by to být od páteře,neurologický problém zkus hořčík.

elektrikář

Nejspíš to bude ve špatném přívodu krve zrovna tak jako když si přesedíš nohu. Ale šel bych raději za doktorem. Jistota je jistota .Druhá možnost Jsou dvě cihly a sklapnou je i s prstíkem k sobě. Pak jistě brnět rychle přestane......Hodně zdraví v Novém roce.