sarinks258

Proč mi blbne klávesnice?

Poslední dobou mi blbne klávesnice.Zmáčknu nějaké písmeno,třeba m a naskočí mi jm. Udělám čárku a naskočí k,.
Před 2 měsíci mi omylem trocha vody prskla na klávesnici,ale jenom tři klávesy,ty blbly,ale pak přestaly fungovat.S tím jsem se smířila,ale teď mi blbnou skoro všechny písmena a nějaké interpukce.
Může to být to vodou,i když se to stalo dávno,nebo jsem na něco zmáčkla?Prosím,po­raďte mi,prosím,co mám dělat?:///

Doplněna:
Jinak,ty 3 klávesy jsou úplně na jiné straně:/ Za sebou má prý cca 5 let,nwm,dostala jsem ho před rokem od táty..

Nejlepší odpověď
Beer4Real

To se mi taky stávalo. Musíš tu klívesnici rozdělat, podívat se pod klávesy a vyčistit veškerý binec co tam je ;)

Další odpovědi
Juricaj

Buď anebo jednodušší řešení, koupit si novou, to není taková investice. Stává se totiž, že když se do toho rozebírání moc zabereš, už ji nesložíš zpátky…

McArthur

Toto je obvykle na novou klávesnici. Je jedno, kde se voda rozlije, všechny spoje se nakonec sbíhají v jednom místě.