Proč mezi špičkovými, světovými kuchaři nejsou ženy?

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že muži se stihnou věnovat s své profesi naplno, mají čas být v kuchyni od rána do večera. Někdy stráví i 12 hodin v kuchyni, mají čas se vzdělávat, víc experimentují, nebojí se zkoušet nové suroviny a postupy, při vaření si hrají a baví se a na závěr jídlo precizně dochutí.

Určitou roli hrají i fyzické dispozice. Kuchařina stojí hodně fyzických sil.

Další odpovědi
anonym

Také se divím,ale je to tak.Ovšem v našich vodách,kdyby nebylo Magdaleny,tak o vaření nemají ani páru.Takže se potvrzuje ono známé,,za vším hledej ženu.

marci1

Protože muž vaří, když ho to baví. Je kreativnější, dokáže více zkombinovat suroviny, koření a více improvizovat. Prostě nebere to jako povinnost.

jirkajirka

Muž vaří s citem a láskou pro zábavu. Žena vaří protože musí a ještě to co se od maminky naučila.
Doplňuji:
Moje žena je výborná kuchařka,krátce po svadbě mi zkazila postavu.

Michal Kole

Tipuji to na diskriminaci

Něco jako když muži nechtí, aby ženy řídily auto

huxa

Michal Kole-žádný diskriminace ;)
Ženy jsou prostě většinou iracionální a neumí reagovat v krizových situacích, proto jsou za volantem nebezpečné, ovšem když už některá žena se najde, která umí řídit, umí sakra dobře řídit :)

Lucijej

No jistě,hlavně to potvrzují statistiky, které ukazují, že muži způsobují mnohem více nehod než ženy, hlavně těch smrtelných.