Avatar uživatele
sesednizkola

Proc metro troubi, jen kdyz projizdi stanici?

Vzdycky se tak strasne leknu i kdyz to cekam a hlava mi tresti jeste deset minut po tom. Nenavidim to a zajima me , jaky je rozdil jestli zastavi nebo projede, ze musi zatroubit? Nemeli by si ty klaksony alespon ztlumit, nez to s nejakou babou leknutim sekne a spadne pod vlak?

Logicky mi to stejne nejde do hlavy. Vzyt bezpecnostni riziko je uplne stejne, priblizim se k vlaku ktery zastavuje nebo snizenou rychlosti projizdi, spadnout tam muzu stejne a nasledky budou taky stejne. Navic kdyz to nekolikrat hlasi a jeste to bezi jako info, meli by to v metru zrusit. Uzitek dle me zadnej. Kdyz vim, ze bude projizdet, vzdy radsi vylezu ze stanice, jak moc je mi to neprijemny, hlavne kdyz stojim deset metruo od lokomotivy. Ale jo, taky jsem si stacil vsimnout, ze jsem asi jediny v kdo utika nebo si zacpava usi, protze ostati cestuJci vzdy uplne v klidu :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Varuje, že nebude zastavovat – tedy se lidi k němu nemají přibližovat…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Troubí pro výstrahu, stejně jako vlaky před přejezdem. A hlasité je to proto, aby to slyšela i nějaká nahluchlá baba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zaibatsu

Všechny kolejový vozidla musej troubit, pokud se z klidu rozjížděj, projížděj přes jinej druh komunikace nebo projížděj stanicí. Vlaky, tramvaje i metro.

Upravil/a: Zaibatsu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Výletník8

Troubí i v jiných situacích: zablokované dveře, lidé na bezpečnostním pásu a další

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek