mosoj

Proč média neinformují o dění Na Ukrajině ( Kyjevě).

Doplňuji:
Kde se o tomto dění píše v našich a masmédiích ?
http://czech.ru­vr.ru/2013_12_­09/Byl-dan-rozkaz-vzit-utokem-kyjevsky-magistrat-masmedia/

Nejlepší odpověď
anonym

Proč asi? Lidi ovládající média mají obavu aby k nám napřeskočila jiskra.

Další odpovědi
anonym

Nespoléhám na místní média, která mluví „hlasem svého pána“.
Já mám aktuální zprávy přímo od zdroje, od jednoho přítele, bývalého novinářského kolegy – dnes senátora, který do Kyjeva odcestoval a tamní dění pravidelně komentuje.

Jikra

Já celý dny poslouchám zásadně Radiožurnál a min. 2× za hodinu o událostech na Ukrajině informují.

anonym

No – já tomu asi nerozumím, ale na iDnesu za dnešek 2 zprávy ze 13 (v rubrice zahraničí) mi nepřijde jako „neinformují“…
Ukrajina v tomto zpravodajství ´zabírá´ cca 17 % světa – a ve skutečnosti?
A – kolik lidí v Česku (nemyslím imigranty z UA) to dění zajímá víc? – nemyslím to ve zlém, jen prostě hodnotím.

Bur - lesky

Kromě Žurnálu se aktuálnímu dění věnuje studio ZET na rádiu BBC 101,1 nebo www.ZET.cz. Mají informace přímo od tamních novinářů a zpravodajů. Je dobře, že situace na Ukrajině zajímá alespoň Vás. Obecně jsou bohužel Češi velmi sterilní k dění v zahraničí. Hlavně, že mohou nakoupit hodně jídla na víkend a přečíst bulvární plátky.