Heřman

Proč mně černá obrazovka na mobilu?

Když jdu z vlakového nádraží, tak po pár metrech zčerná obrazovka a mobil se odpojí od internetu, nemám signál na pár sekund a aplikace spuštěné na ploše se zavřou a mobil jde probudit po 30 sec. Čím to je způsobené? Děje se mě to skoro vždy.

Odpovědi
JájsemRaibek

Nedostatečné nápajení z trolejí. Na autobusovém nádraží to dělá taky tak?
Využívá trolejí k napájení, aby šetřil baterku. Jakmile opustíš nádraží, přepne se zpět na baterii.