beskyddan

proč mě žádná holka nechce?

když se mi nějaká holka líbí a chci nějak na ní zapůsobit tak mě buď odkopne nebo mi řekne že někoho má anebo říká že sti to rozmyslí a pak řekne ne.co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

A ptal jsi se optravdu všech ?Určitě ne, Ještě vydrž, a vše se spraví.

Další odpovědi
Alesh

Dej foto do placu a trochu se popiš, kolik ti je, jaký máš zájmy, jak jsi komunikativní, jak moc jsi zábavný atd. Taky to může být tím, že máš velké nároky, zkrátka chceš moc velké krasavice. Zkrátka jednoduchá rada zní: zkoušet to, zkoušet to, zkoušet to. A hlavně se nebát, bejt trochu suverén, no co, když to nějak u jedný pose*eš, tak se z té chyby pouč a u další to neopakuj. Víš, kolik jsem viděl úspěšných baličů a vlastně to byli tragédi, jen se zkrátka nebáli a na to vcelku ženský slyšej. 😉

bolak

A kolika si se prosímtě ptal?

Zas to nesmíš takhle přehánět, vyber si jednu a tu pak votravuj. Když se budeš ptát každej den jiný, jestli by tě nechtěla, tak si vo tobě budou myslet že seš zoufalec a pak už tuplem žádnou neseženeš…

quentos

Dočkej času, ona se ta pravá najde. Já už takhle marně hledám nějakých třiadvacet let. Ono je to sice hrozný, když to vypadá, že Tě žádná nechce, ale ve skutečnosti je to tak, že se ta správná ještě nenašla. Naše výhoda ovšem je, že až my tu pravou najdem, ti, kteří exhibují na každém rohu a vocucávaj se (což, nedělej si iluze, nemá s láskou nic společného – jde jen o povrchní vztahy plné chemie), se budou potýkat s prvními hádkami a rozvody.
„Co mám dělat“? Obrnit se trpělivostí, nevzdávat to, neustávat v hledání. Jednou to přijde. Ta pravá, hluboká láska prý nepřichází dříve než ve třiceti a pak to bude na celej život, zatímco těm, kteří na každým rohu exhibujou, teprv nastane peklo.

anonym

Jsi špatné zboží musíš se stát kvalitním zbožím na trhu kde si ženy vybírají

Katrous

pardon ale ten pán ↑↓ je h**p co to je za odpoved?at je takoví jaký je,aŤ nechlastá,nekouří a bude to v poho :)

Lukasy

Tak si najdi tu co se ti nebude libit..
Jinak pokud potkaš holku a jen se ji zeptaš jestli tě nechce tak to se ti asi nepovede nějakou sehnat..