Avatar uživatele
beskyddan

proč mě žádná holka nechce?

když se mi nějaká holka líbí a chci nějak na ní zapůsobit tak mě buď odkopne nebo mi řekne že někoho má anebo říká že sti to rozmyslí a pak řekne ne.co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Lorrien, Nerbes před 4286 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

A ptal jsi se optravdu všech ?Určitě ne, Ještě vydrž, a vše se spraví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Dej foto do placu a trochu se popiš, kolik ti je, jaký máš zájmy, jak jsi komunikativní, jak moc jsi zábavný atd. Taky to může být tím, že máš velké nároky, zkrátka chceš moc velké krasavice. Zkrátka jednoduchá rada zní: zkoušet to, zkoušet to, zkoušet to. A hlavně se nebát, bejt trochu suverén, no co, když to nějak u jedný pose*eš, tak se z té chyby pouč a u další to neopakuj. Víš, kolik jsem viděl úspěšných baličů a vlastně to byli tragédi, jen se zkrátka nebáli a na to vcelku ženský slyšej. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

A kolika si se prosímtě ptal?

Zas to nesmíš takhle přehánět, vyber si jednu a tu pak votravuj. Když se budeš ptát každej den jiný, jestli by tě nechtěla, tak si vo tobě budou myslet že seš zoufalec a pak už tuplem žádnou neseženeš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Dočkej času, ona se ta pravá najde. Já už takhle marně hledám nějakých třiadvacet let. Ono je to sice hrozný, když to vypadá, že Tě žádná nechce, ale ve skutečnosti je to tak, že se ta správná ještě nenašla. Naše výhoda ovšem je, že až my tu pravou najdem, ti, kteří exhibují na každém rohu a vocucávaj se (což, nedělej si iluze, nemá s láskou nic společného – jde jen o povrchní vztahy plné chemie), se budou potýkat s prvními hádkami a rozvody.
„Co mám dělat“? Obrnit se trpělivostí, nevzdávat to, neustávat v hledání. Jednou to přijde. Ta pravá, hluboká láska prý nepřichází dříve než ve třiceti a pak to bude na celej život, zatímco těm, kteří na každým rohu exhibujou, teprv nastane peklo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsi špatné zboží musíš se stát kvalitním zbožím na trhu kde si ženy vybírají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

pardon ale ten pán ↑↓ je h**p co to je za odpoved?at je takoví jaký je,aŤ nechlastá,nekouří a bude to v poho :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tak si najdi tu co se ti nebude libit..
Jinak pokud potkaš holku a jen se ji zeptaš jestli tě nechce tak to se ti asi nepovede nějakou sehnat..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek