socan

Proč mě všichni milují?

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslíš, že jsi Bůh, když jsi to dal do náboženství? Spíš ne, soudě podle jedné ze tvých tří super otázek…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-bude-zitra-pocasi

Btw – s tím milováním ode všech tě přece jen o „něco“ rozumněji předběhl jiný týpek…
http://www.csfd­.cz/film/36-vsichni-rikaji-miluji-te/

A do třetice…už to nehul…

Další odpovědi
anonym

Z lidí miluji pouze svého chlapa a svou rodinu. Ostatní mohu mít pouze ráda, neboť lásku rozdávám jenom těm nejbližším. Nejsem ale, tak namyšlená abych veřejně prohlašovala, že mě všichni milují. Nebo, že jsem nejlepší, nejchytřejší … Ne a ne

tom004

Protože je „vidět“,že „skromnost“ je Tvou silnou stránkou.

dudu

Chlapče milý, to není láska nýbrž soucit. Raději se prosím ani nepiď za podrobnostmi.

Drap

Jestli máš takové otázky po hulení, tak se vyspi. Jestli tě napadají pořád takové, navštiv psychiatra !

Elk

Já ne a vůbec mi to nevadí…

anonym

Asi proto, že jsi Bůh.
Takže nejspíš Ti něco ulítlo, nebo tu máme nového Mesiáše.
Aha, a teď koukám, že něco podobného Ti sem „šoupla“ i Damiana.
No, asi v lidech svými dotazy vyvoláváš podobné reakce.
Doplňuji:
Kolik máš let? Naposledy jsem včera slyšela o tom, jak všichni kluci ve školce „milují“ mou vnučku. Jenže té je 5 let, takže má právo na to, aby nedokázala rozeznat pravou míru. S ohledem na to, že umíš psát na počítači celá slova, ba dokonce otázky, tak máš asi 5 a něco. Zřejmě to něco ale moc vysoké číslo nebude.

Děda Louda

Věříš pouhé přetvářce. Ve skutečnosti tě všichni litují.

samicek333

Protože se za každou cenu snažíš získat body, což dělají všichni, akorát ty jiným způsobem. :D
Jinak souhlasím hlavně s Tomem004