Avatar uživatele
Janiss

Proč mě to při zasouvání tamponu bolí?

Po několika zkoušeních se mi tampon stále nedaří zavést. Zkoušela jsem ob mini, Ria se myslim jmenujou a i Tampax s aplikátorem. Prostě když tam už kousek strčím, tak to bolí a nemůžu to posunout dál. Je to nervozitou? Mě se víc uvolnit nedaří. Teď v létě by bylo fakt super, kdybych se to už naučila. Nemáte někdo nějaký tip?
Doplňuji:
je mi 14 a přítele nemám :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
melanie

Odpoveď byla označena jako užitečná

Musíš se prostě uvolnit. Nebuď nervózní. Měla bys mít spíš radost, protože tampón je přece mnohem lepší než vložka…Ničeho se neboj a zkus to znovu :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Janiss Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Opravdu kouzelná otázka; ale ty chceš spíš slyšet něco, co pomůže…No tak, jak už píše trochu vulgárně Vacalvojil (je ale na správné cestě) : tvůj přítel tě musí nejdřív „projet“- a to nejlépe zepředu. A pak to půjde jak po másle 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se za hloupou srandu, ale s tím uvolněním by se to mělo podařit na 2 vteřiny a toho využít – je známá metoda, a to půjde, nesmíš jen dlouho čekat. To je trapný, že to teď čtou taky chlapy, já bych fakt takovou otázku nezadala:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Uvolni se, uvolní se tím svaly. Podrobněji : http://slecna­.info/tvuj-svet/je-libo-tampon/

před 3565 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek