Janiss

Proč mě to při zasouvání tamponu bolí?

Po několika zkoušeních se mi tampon stále nedaří zavést. Zkoušela jsem ob mini, Ria se myslim jmenujou a i Tampax s aplikátorem. Prostě když tam už kousek strčím, tak to bolí a nemůžu to posunout dál. Je to nervozitou? Mě se víc uvolnit nedaří. Teď v létě by bylo fakt super, kdybych se to už naučila. Nemáte někdo nějaký tip?
Doplňuji:
je mi 14 a přítele nemám :D

Nejlepší odpověď
melanie

Musíš se prostě uvolnit. Nebuď nervózní. Měla bys mít spíš radost, protože tampón je přece mnohem lepší než vložka…Ničeho se neboj a zkus to znovu :)

Další odpovědi
Agneta

Opravdu kouzelná otázka; ale ty chceš spíš slyšet něco, co pomůže…No tak, jak už píše trochu vulgárně Vacalvojil (je ale na správné cestě) : tvůj přítel tě musí nejdřív „projet“- a to nejlépe zepředu. A pak to půjde jak po másle 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se za hloupou srandu, ale s tím uvolněním by se to mělo podařit na 2 vteřiny a toho využít – je známá metoda, a to půjde, nesmíš jen dlouho čekat. To je trapný, že to teď čtou taky chlapy, já bych fakt takovou otázku nezadala:DDD

marci1

Uvolni se, uvolní se tím svaly. Podrobněji : http://slecna­.info/tvuj-svet/je-libo-tampon/