Weroniq

proč mě štve po třech letech, že si „ex“ někoho našel?

už mám dva roky stálý vztah, s „ex“ skoro vůbec nekomunikuji a když se teď na facebooku objevilo „ve vztahu s..“ tak jsem hned koukala na fotky a tak.. mám vztek, ale sama na sebe

Nejlepší odpověď
panenka

Možná vás to štve proto,protože jste s vaším ex trávila určitou dobu a ještě jste na něj nedokázala zapomenout

Další odpovědi
anonym

Porad lepsi vztek sama na sebe , nez na nej. Zacnete mu vztah prat a uvidite , ze se vam casem ulevi. -iv-

HOMER

Z toho plyne jediné ponaučení:Nechoď na facebook :D

led

Ešte vám stále na ňom záleží a štipka žiarlivosti zostala.

Salio

třeba ho ještě milujete anebo víte,že to,co teď dělá s tou druhou,dělal i s vámi(např­.vycházky po vašem oblíbeném parku atd.....)

hanulka11

Asi nejste v tomto vztahu spokojená, proto vás to štve…proboha přejte mu to , život je krátkej a nezáviďte mu jeho štěstí.

Toruk

Zřejmě nejsi dost spokojená se svým současným životem/ vztahem… nejspíš jsi s bývalým byla šťastnější. Kdyby to nyní bylo to pravé, tak by tě asi tyto úvahy nenapadly. Nerad bych aby má slova měla nějaký destruktivní dopad… prostě buďte se svým partnerem šťastní a takové myšlenky pominou.

Martina S.

Tohle mě vůbec nevadí. Můj bývalý přítel se už i oženil a vídám je spolu jak se prochází spolu šťastni a když mu zavolám, že bych se s ním chtěla pomilovat, tak hned přiběhne a najednou je po jeho velké lásce. Ale tady je asi rozdíl v tom, že jsem to s ním skončila já a ne on se mnou.

anonym

Tak to máte nějak převrácené, protože podle klasika: „Ženy žárlí na své předchůdkyně, kdežto muži na ty, co přijdou po nich“.

Epson

Tohle také mívám,s bejvalou přítelkyní sme se rozešli a pak vidim ze je ve vztahu s někym tak se měl taky vztek sam na sebe ale je to nejspíše tím že si myslíte že ste pro něj nebyla nejlepší,časem to přejde nebojte :)