Proč mě nikdo zde nemá rád?

Když nepřijmeš pozvání, jsi namyšlený.
Když přijmeš, může tě mít každý.
Když to chceš, jsi dobytek.
Když to nechceš, jsi ubožák.
Když nepochopíš vtip, jsi tupec.
Když pochopíš vtip, směješ se jako blázen.
Když za sebe necháš platit, jsi lakomec.
Když zaplatíš rád za druhé, jsi vysoce ambiciózní.

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Všechno co je napsané v dotazu je ale zaměřené pouze na některé lidi. Člověk má právo na svobodné rozhodnutí a nebo říct ano či ne. Pokud se člověk chová jako namyšlený frajírek sám pozná, že by se měl změnit. Ale pokud třeba nepochopím vtip, tak přeci nejsem tupec. A tak dále. Každý jsme nějaký.

Další odpovědi
anonym

Jiná možnost

Na dotaz bych odpověděla, že to není pravda. Mám lidi ráda všeobecně. Je jen několik výjimek, u kterých jsem svůj vztah k nim byla nucena přehodnotit. Nevěřím ani u většiny ostatních, že by Ti dávali najevo, že tě nemají rádi.

Co odpovědět na doplnění otázky, to mne jaksi vůbec nenapadá. Nechápu totiž smysl těch několika vět. Asi jedinou poctivou reakcí z mé strany na tato „moudra“ je to, abys byl sám sebou. V podstatě nejhorší prevít, kterému se každý z nás musí „zpovídat“, je vlastní svědomí.
Nejhorší aktivita je ta, že budeš sám sebe hodnotit očima jiných lidí. Jistě, osobní pohled může být podle vnímání ostatních zkreslený. Nicméně je pravdou, že nejlépe se zná stejně každý z nás sám.

dudu

Jsem jiný

Z pověření náčelníka lidožroutů prohlašuji, že vás Čechy a zejména Tebe máme opravdu moc rádi, bohužel dnes jsem vyhlásil bezmasý den.
Pokud budu zcela upřímný, pak pane kolego laskavě vezměte na vědomí dva negativní aspekty a sice, že Váš avatar:
a/ ve vizuální podobě proklatě připomíná naše slovutné kmotry
b/ používáte adresu GVKB a ta se proti mému gustu velmi blíží bývalému označení ruské státní bezpečnosti NKVD.
Je to blbost, ale sory.

anonym

Jsem jaký jsem

Doplňuji:
Doporučuju knihu Čtyři dohody, která je o učení Toltéků. Je to o tom, že když sám se sebou uzavřeš tyhle 4 dohody a budeš je dodržovat, bude se Ti snáze žít:

  1. Nehřeš slovem
  2. Neber si nic osobně (!!!)
  3. Nevytvářej si žádné domněnky (!!!)
  4. Dělej všechno tak, jak nejlépe dovedeš.

Knihu moc doporučuji, Tobě se bude líbit, myslim že hodně o věcech přemýšlíš

Damiana

Jiná možnost

Milý kolego, tak se mi zdá, že jsi moc Buď a Nebo. Proč nic mezitím, prokrindapána? Tvé „zákony“ jsou značně okleštené. Chybí mi tam svobodná vůle. A také přemýšlíš jen o tom, co si o tobě kdo říká – a ještě si to sám vymýšlíš. Jak si přišel na to, že když nepřijmeš pozvání, tak musíš být namyšlený? Ty se tak na ostatní díváš? To já bych se nezastavila, kdybych měla každému kývnout (a nebo být ta děsně namyšlená). Blbost! Stačí říct, proč nemůžeš, přiznat barvu, že se ti nechce atd. A to platí u všech tvých ostatních „prohlášení“.
Btw – velmi mě pobavila tvá asociace s tím, že když někdo za někoho platí, tak je přehnaně ambiciózní. Vidíš, taková Zlatokopka by řekla kořen (sponzor), jiný vyžírka by ho nazval blbcem. V očích jiného to může být chudák, který si někoho kupuje, pro dalšího marnotratník. A tak by se dalo pokračovat donekonečna.
Vybodni se na ankety, zapoj se raději s odpověďmi a svými znalostmi a když tě bude „tlačit bota“, zkus se zeptat otevřeněji a přátelštěji. Zkrátka víc komunikuj. 🙂

Jsem jaký jsem

Každej z nas je jiný.

digitos

Jsem ubožák

samicek333

Jiná možnost

Možná protože nad tím moc přemýšlíte :)

terry

Jiná možnost