Avatar uživatele
anonym

Proč si mě kamarádka zablokovala na Facebooku?

Potkal jsem ji poprve v Cafe baru. Ptal jsem se ji, jestli chce byt pritelkyni. Rekla, ze ma kluka, ale ze je na FB a Inst., kde si ji muzu pridat. Tak jsem se ji zeptal, rekla prijmeni, ktere vyhlaskovala, abych se nespletl, no a pak kdyz jsem prisel domu, byl jsem bloknut. Proc mne davala FB kontakt?

Zajímavá 0 před 2761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Brečíš na špatném hrobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemá zájem. Rozmyslela si to.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Přečetla si tuhle tvojí otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-prestat-brat-leky-na-antipsychotiku, ani se jí nedivím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Správná otázka, špatné místo. Zeptej se jí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Protože nechtěla být na tebe zlá a neumí člověka odmítnout z očí do očí. To je pak snadné kohokoli na sociálních sítích bloknout, ale holka to bude mit v životě těžký, protože pres FB se nedá řešit všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Nejspíš proto, aby si tě mohla jednoznačně bloknout = nemá zájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Ty potkáš holku poprvé v životě a už se jí ptáš, jestli chce být tvojí přítelkyní?:D To je přece nesmysl, takhle to nefunguje. A jí se divím, že ti hned řekla příjmení. Každopádně odpověď je jasná, nemá zájem se bavit, smiř se s tím a nezkoušej jí jakkoliv kontaktovat. Nemá to smysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nejspis be se to jejimu klukovi nelibilo. To je nevyhoda FB 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kleton

Mám stejný problém mám kámošku sice ji je skoro 50.let má manžela.. Známe se spolu 2.roky v práci všechno všem vykecavala co jsem ji dělal na fb i to že jsem ji lajkoval každou fotku ale pak když jsem jel na dovolenou tak mi olajkne 3.fotky a když jsem poslední večer a dám poslední fotky tak si mě odstraní z přátel a blokne a když ji ignorují tak pak zas dělá všechno možné abych sem se s ní zas bavil a hlavně mě v práci provokuje když jsem jí poslal znovu žádost o přátelství tak, to nepřijala… A tobloknuti nechápu.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

Off-topic: Tady vzniká terminologická nejasnost. Přítel/kyně (friend) na FB a jiných internetových místech má původní význam toho slova. V hovorové češtině se však význam posunul a slovem přítelkyně se označuje milenka nebo dlouhodobá partnerka (girlfriend), případně i de-facto manželka, jen bez papíru.

před 2761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cenobita

Teď jsi na to kápl, a to je ten důvod proč nepoužívám FaceBook, nemám zájem mít milion přátel, stačí mi jeden, dva.

před 2761 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek