Proč si mě kamarádka zablokovala na Facebooku?

Potkal jsem ji poprve v Cafe baru. Ptal jsem se ji, jestli chce byt pritelkyni. Rekla, ze ma kluka, ale ze je na FB a Inst., kde si ji muzu pridat. Tak jsem se ji zeptal, rekla prijmeni, ktere vyhlaskovala, abych se nespletl, no a pak kdyz jsem prisel domu, byl jsem bloknut. Proc mne davala FB kontakt?

Nejlepší odpověď
mosoj

Brečíš na špatném hrobě.

Další odpovědi
Drap

Nemá zájem. Rozmyslela si to.

Emefej

Přečetla si tuhle tvojí otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-prestat-brat-leky-na-antipsychotiku, ani se jí nedivím.

dubraro

Správná otázka, špatné místo. Zeptej se jí.

iceT

Protože nechtěla být na tebe zlá a neumí člověka odmítnout z očí do očí. To je pak snadné kohokoli na sociálních sítích bloknout, ale holka to bude mit v životě těžký, protože pres FB se nedá řešit všechno.

Cenobita

Nejspíš proto, aby si tě mohla jednoznačně bloknout = nemá zájem.

Nerevarin

Ty potkáš holku poprvé v životě a už se jí ptáš, jestli chce být tvojí přítelkyní?:D To je přece nesmysl, takhle to nefunguje. A jí se divím, že ti hned řekla příjmení. Každopádně odpověď je jasná, nemá zájem se bavit, smiř se s tím a nezkoušej jí jakkoliv kontaktovat. Nemá to smysl.

yuko

Nejspis be se to jejimu klukovi nelibilo. To je nevyhoda FB 🙂

Kleton

Mám stejný problém mám kámošku sice ji je skoro 50.let má manžela.. Známe se spolu 2.roky v práci všechno všem vykecavala co jsem ji dělal na fb i to že jsem ji lajkoval každou fotku ale pak když jsem jel na dovolenou tak mi olajkne 3.fotky a když jsem poslední večer a dám poslední fotky tak si mě odstraní z přátel a blokne a když ji ignorují tak pak zas dělá všechno možné abych sem se s ní zas bavil a hlavně mě v práci provokuje když jsem jí poslal znovu žádost o přátelství tak, to nepřijala… A tobloknuti nechápu.....

dubraro

Off-topic: Tady vzniká terminologická nejasnost. Přítel/kyně (friend) na FB a jiných internetových místech má původní význam toho slova. V hovorové češtině se však význam posunul a slovem přítelkyně se označuje milenka nebo dlouhodobá partnerka (girlfriend), případně i de-facto manželka, jen bez papíru.

Cenobita

Teď jsi na to kápl, a to je ten důvod proč nepoužívám FaceBook, nemám zájem mít milion přátel, stačí mi jeden, dva.