Killerko

Proč máte rádi Českou Republiku ?

Nejlepší odpověď
marci1

Možná to pro některé bude znít pateticky, ale ČR mám ráda, protože je to moje vlast, domovina. Máme tu hodně chytrých lidí, uznávaných ve světě.A co teprve v minulosti : vědci, skladatelé, reformátoři. 🙂

Další odpovědi
led

Ja som nadnárodná, mám rovnako rada obe naše republiky -Českú i Slovenskú.
Prečo? Pochodila som lány sveta, videla a počula mnoho, snáď tam niečo aj po mne zostalo, ale…
svoj život som prežila, chcem prežiť a dožiť s ľuďmi a na území od Ašu po Čiernu nad Tisou sprevádzaná nesmrteľnou melódiou Bedřicha Smetanu: Má vlast. To nie je len zurkot bystrinky spod Černé hory na Šumave, tiahla voda pod Vyšehradom, či odovzdanie sa Labe, Váh i Hron sťa bratia so sestrou Tisou náhlia sa k Dunaju, to sú ľudia žijúci vôkol, to sú stráňavy hôr, štítov o hôl, vôkol zeme úrodné, pláne lúk pestrofarebných kvetov i výsledky práce mnohých rodov od praveku až po dnešok.

Drap

Protože jsem Moravák

mosoj

Všude dobře, doma nejlépe.

led

Killerko,
myslím, že uzavrieť odpovede už 30 minút po vložení otázky je minimálne nezdvorilé voči iným užívateľom.
Je to názorová otázka, ktorá si zaslúži odpovede.
Prečo, napriek rôznym treniciam medzi sebou, máte radi svoju vlasť?… No toto by bolo určite množstvo i veľmi zaujímavých odpovedí.
Je to škoda, tak skoro uzatvárať.

gagaga

ja mam rada vice zemi .. ale 2 uplne stejne :)
kdyz jsem v jedne, chci byt v druhe a naopak .. :)
mam to presne 50 na 50
a uz mi to tak asi zustane naporad :)

  • iv-

bolak

česká republika je vopruz..

gagaga

to ne !
to by jste koukal ..
styskalo by se i vam ! :p
( mozna i po Zemanovi ) :p