Marcus

Proč mám zafixováno, že Kamenný most v Písku je jmenuje Juditin most? Jak to je?

Nejlepší odpověď
Drap

Juditin most byl předchůdce Karlova mostu v Praze. V písku je uváděný jako nejstarší kamený most na našem území. Neoficíálně se mu říká také Jelení most.

Další odpovědi
tono

Nejste sám, kdo to má takto zafixováno, ale asi nebudeme jenom my dva, protože jsem se dívala na některé odkazy na internetu a našla jsem tyto mylné údaje i na stránkách. Nicméně má pravdu Drap, který to uvedl na správnou míru. Někdy je člověk utvrzen nějakou věcí a nechce se mu přijmout to, že to tak není. /Alespoň mě to stejně z té hlavy asi nezmizí ../

Děda Louda

Máš v hlavě kamenec.