Proč mám vždycky v neděli pocit deprese?

pokud se nad tim zamyslím, tak to může být snad tím, že něco končí (myšleno týden). Vždycky v pátek a v sobotu to je tak supr a v neděli je moje nálada na bodu mrazu, zvláště kolem takové 17:00 hod. připomínám, že jserm student, takže do práce nevstávám. čím to může být, že mám vždy v neděli depku? ale jakmile je pondělí večer a úterý ráno, je to pro mě nejlepší dny, supr nálada vždy. díky za odpověď

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

V podstatě sis odpověděl sám – končí víkend a zejtra musíš vstávat do školy. Tak si vem nějakou pěknou knížku, zahraj si něco na kompu nebo mrkni na film či seriál a nějak tu „depku“ přečkej.

Další odpovědi
anonym

Ještě horší to bude až budeš vstávat do práce tak 30let.

Awe

To máš ještě dobrý…Já už mám deprese 5 dní v týdnu

ten který je

Podobný pocit někdy bývá,když končí letní dovolená a druhý den se má jít do práce.Lékem proti těmto depresím může být sedmidenní pracovní týden a žádné dovolené.;-)

tony2412

jasně že je to tím,že končí víkend,ten pocit znám ze školy i teď z práce a taky jsem měl docela depku na konci prázdnin,a teď největší depku mám na konci dovolený!!!!

Luxx

tohle má podle mně občas každý, kdo žije v režimu: pondělí – pátek = dělání něčeho a sobota – neděle = dělání ničeho
(dělání něčeho = práce nebo škola)

Kamix

To je celkem normální že máš deprese z něčeho co ti není příjemné, buď přestaň něco takového dělat, nebo si objednej cbd olej z https://cbdstar.cz, ten je na deprese dost dobrý