rob1

Proč mam v aute porad teplo?

Vcera jsem koupil starsi vuz, mam ale problem ze proste nemuzu vypnout klimatizaci a tak mam v aute vedro vic nez je potreba…
Nevite proč? Zkousel jsem vsechno pootocit na 0 a na chladny vzduch a nic…

Odpovědi
Kepler

Možná by pomohlo, kdyby ses pokusil tu klimatizaci ZAPNOUT a topení VYPNOUT. Pokud jde tedy o oddělené ovládání, většinou to tak bývalo. Ale jinak je to první věc, která na starých šunkách odchází.

cukrar

Něco děláte špatně, nebo nezapínáte klimatizaci, popřípadě nefunguje.