Ivoman

Proč mám trhané videa na youtube 2 ?

Všechny odpovědi se zaměřují na rychlost internetu nebo na stav hardware.
Internet je 8Mbit ověřený. Stahuje téměř 1MB/s takže OK.
Hardwarově je PC v pořádku. 2×2,4GHz, GeForce 8800GTS, 8GB RAM DDR2 …
Video nechám načíst do konce a pustím od začátku a stejně je trhané. Ať se jedná o rozlišení 240p nebo 720p.
Tak a teď nápady.
🙂
Děkuji.
🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Měl jsem stejný problém.Někdo mi doporučil aktualizaci kodeků,a fungovalo to.

Další odpovědi
jiri2105

Může pomoci přeinstalace adobe flash playeru ve vyhledávači, pokuď mi paměť slouží. Jestli to tedy není hw..

jdobihal

Zkus i jiný browser,… po případně projet PC Ccleanerem…

solo

Ahoj, doporucuji vyzkouset nejaky novy codec pack a take se juknout, jestli ti neco nedrti na pozadi. Aktualizace vseho mozneho umi byt pekne otravne.