Ivoman

Proč mám trhané videa na youtube ?

Video jede, ale ne plynule. Jakékoliv rozlišení. Mám win XP.
Doplňuji:
Rychlost je v pořádku. 8MBit.
Přehrávač ?
Videa např. na www.moviezone.cz v pořádku.
Videa na www.centrum.cz trhaný.

Nejlepší odpověď
www

Toto může způsobovat pomalé připojení k netu, přehrávač ap.
Málo info

Další odpovědi
mosoj

Těch 8 Mbits jsi si změřil, nebo ti to někdo tvrdí?

Ella

podle mě je problém v internetovém připojení – zkus nechat video načíst do konce a teprve pak přehrávat :)

Michal Kole

Nemá počítač málo RAMky nebo pomalý procesor ?

Videa z flashe bývají na straších PC trhané, ale třeba přehrátí video souboru (avi, wmv, mp4) může být OK

RomanP

já mám net 1 MB a jede to v pohodě. Přikláním se také že problém může být v paměti RAM tu mám 3 GB