Stříbrný

Proč mám ten pocit?

Že tyto stránky jdou do jinam? :-)
Nebo je můj pocit mylnej?

Nejsem tu zas tak dlouho, tak třeba spím a jen se mi to zdá. :-)
děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mne to je dost tím, že se svým způsobem z jisté části vyčerpal původní účel této poradny. Hodně lidí už je schopno si najít víc věcí samo na internetu a pak také - když ho tu za otázku kdekdo sepsuje a odkáže na vyhledávač, koho by to bavilo pořád "poslouchat": Co tu prudíš, najdi si to sám, tady je lišta a támhle je kodex, už se tu na odpovídalo tisíckrát, nevotravuj...
Také se podstatně změnilo složení uživatelů. Je tu pár skalních, věrných, kteří se tu rádi setkávají a víceméně se baví jen mezi sebou a pak jsou tu hodně mladí, kteři se často ptají jen proto, aby se ptali. Potom ti, kteří přijdou s jednou otázkou, a i když si třeba dáš práci s odpovědí, nikdy se od něj už nedočkáš odezvy. Pak je to také dobou. Málokdo má dneska náladu a čas zabývat se nesmrtelností chrousta, když má problémy s vlastním přežitím - od toho také stálé přibývání otázek, jejichž zodpovídávání nikoho moc "nebaví". Podstatně se změnila i struktura celého konceptu. Rozhodně to není seriózní server, ale taková (někdy méně jindy více příjemná) tlachací poradna s vyměňováním si zkušeností a názorů. Když se tu nikdo nehádá a nikoho neprovokuje a nenapadá, je tu fajn.
Díky za ty, kteří se to tu ještě stále snaží nějakým způsobem udržet v rámci slušnosti, vstřícného jednání a snahy odpovídat a pomoci. Občas se zadaří.:-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Spousta témat se zřejmě vyčerpala v minulosti a jejich opakování není vítáno. Takže o čem je dovoleno se ještě bavit? A kdo by se ptal, když vlastně nesmí :)

Tak už jen občas se urodí něco zajímavého... Uvidíme.

Zlatý

je to nováčky nemáš ten pocit
dobrou noc a hezké sny :))
Doplňuji:
http://www.youtube.com/…
ráno bude líp ..

Pokročilý

To není jen tvůj pocit..... Teď mi byla smazána otázka, kde jsem se ptala, proč jso tady jen provokatéři a další typy lidí, co tomuhle serveru nic nedají.... Když jsem sem přišla, tak jsem se něco dozvěděla, početla si. Teď? Radši se nebudu vyjadřovat, nebo mi to zase někdo smaže.....

Zlatý

Mám úplně stejný pocit jako ty.

Zlatý

je to tim ze jsem tady ja .....!!!!

Zlatý

Dost těžko můžeme my, na dálku dešifrovat tvoje pocity. To snad chápeš .

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

badisko tys ale srandista :D

Stříbrný

redy

Drap chápu to,ale já nechci žádnou analízu moji otázky:-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.