Avatar uživatele
redy

Proč mám ten pocit?

Že tyto stránky jdou do jinam? 🙂
Nebo je můj pocit mylnej?

Nejsem tu zas tak dlouho, tak třeba spím a jen se mi to zdá. 🙂
děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? LejdyTerr, annas, manon, Pájo, Wang, briketka10 před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Podle mne to je dost tím, že se svým způsobem z jisté části vyčerpal původní účel této poradny. Hodně lidí už je schopno si najít víc věcí samo na internetu a pak také – když ho tu za otázku kdekdo sepsuje a odkáže na vyhledávač, koho by to bavilo pořád „poslouchat“: Co tu prudíš, najdi si to sám, tady je lišta a támhle je kodex, už se tu na odpovídalo tisíckrát, nevotravuj…
Také se podstatně změnilo složení uživatelů. Je tu pár skalních, věrných, kteří se tu rádi setkávají a víceméně se baví jen mezi sebou a pak jsou tu hodně mladí, kteři se často ptají jen proto, aby se ptali. Potom ti, kteří přijdou s jednou otázkou, a i když si třeba dáš práci s odpovědí, nikdy se od něj už nedočkáš odezvy. Pak je to také dobou. Málokdo má dneska náladu a čas zabývat se nesmrtelností chrousta, když má problémy s vlastním přežitím – od toho také stálé přibývání otázek, jejichž zodpovídávání nikoho moc „nebaví“. Podstatně se změnila i struktura celého konceptu. Rozhodně to není seriózní server, ale taková (někdy méně jindy více příjemná) tlachací poradna s vyměňováním si zkušeností a názorů. Když se tu nikdo nehádá a nikoho neprovokuje a nenapadá, je tu fajn.
Díky za ty, kteří se to tu ještě stále snaží nějakým způsobem udržet v rámci slušnosti, vstřícného jednání a snahy odpovídat a pomoci. Občas se zadaří.:-)

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Spousta témat se zřejmě vyčerpala v minulosti a jejich opakování není vítáno. Takže o čem je dovoleno se ještě bavit? A kdo by se ptal, když vlastně nesmí :)

Tak už jen občas se urodí něco zajímavého… Uvidíme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

je to nováčky nemáš ten pocit
dobrou noc a hezké sny :))
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=_MMa­kOc_ok0
ráno bude líp ..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

To není jen tvůj pocit..... Teď mi byla smazána otázka, kde jsem se ptala, proč jso tady jen provokatéři a další typy lidí, co tomuhle serveru nic nedají… Když jsem sem přišla, tak jsem se něco dozvěděla, početla si. Teď? Radši se nebudu vyjadřovat, nebo mi to zase někdo smaže.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Mám úplně stejný pocit jako ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

je to tim ze jsem tady ja .....!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dost těžko můžeme my, na dálku dešifrovat tvoje pocity. To snad chápeš .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

badisko tys ale srandista :D

před 4123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Drap chápu to,ale já nechci žádnou analízu moji otázky:-)

před 4124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek