Proč mám tak nevzhledné bradavky?

Je mi 15 let a mám velké a vystouplé bradavky, opravdu mě to celkem štve.Doposud to žádnému klukovi zřejmě nijak nevadilo ale opravdu je to hnusné..Je to jako kdybych měla špičaté prsa :-/..Nejde to nějak změnit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Buď hrdá na svoje prsa, kdybys měla vpáčené bradavky, to by byl problém. Takto je to úplně normální.

Další odpovědi:

Zlatý

jestli to doposud žádnému klukovi nevadilo, kde je problém? Hledáte ho, kde není

Zlatý

V budoucnu to oceníte až budete kojit

Bronzový

Jako chlap tady na svou smrt přísahám,že žádnému klukovi se tvé bradavky zdát jako nevzhledné nebudou.Jako hnusné už vůbec!Naopak!! Budou nadšeni,kdykoliv se jich budou moci dotýkat!!! :D

Bronzový

Chlapům se to naopak líbí,tomu věř a nestresuj se.

Zlatý

V 15 je mnoho detailů těla velkým problémem. Ale to tělo ještě roste a trápit se psy v tomo věku asi není to nejdůležitější. A vsa´d se, že v osmdesáti letech budeš s prsy řešit zcela jiné problémy.
Ale co mne zarazilo - je mi 15 let a dosud to žádnému klukovi nevadilo. Tak nevím - vypadá to celkem na slušnou předváděcí frekvenci.

Bronzový

Presne tak,co by za to jine daly.
Nektere zpevacky maji najmute profesionalky,ktere se jim pred vystoupenim snazi naopak bradavky masirovat a ztuzit,aby je mely pri zpivani co nejlepe videt. Tedy slysel jsem to tady v USA v televizi na MTV.

Co by za to jiné ženské daly.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.