Dick

proč mám stálé problémi se skype???

ted jsme zjistily s partnerkou že nám tam zboku chodí reklamy,které když při videu a když otevřeme chat okno zmizí a signál vypadne.Copak at si tam ty reklamy nechají.Při niž je kvalita hovoru a videa je velice kvalitní,ale jakmile se spustí videa okna na obou stranách,reklami samovolně zmizí a signál už opět vypadne.Přitom když je spuštěno jen video na jedné straně,reklami tam stále jsou a signál je ok. Je tam reklama na na určité produkty.Myslím že nás tak nutí přejít k placeým hovorům.CO STÍM…

Nejlepší odpověď
Bedy

Obávám se, že to nebude problém jen ve Skype. Pravděpodobně máte v počítači nějakou infekci nebo otravné reklamní programy – tzv. bloatware.

Doporučuji, abyste si stáhl a spustil program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří ve složce Start-Tento počítač-Místní disk C:\rsit soubory info.txt a log.txt

Oba mi je prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusíme se tento problém vyřešit.