Heřman

Proč mám rychlý internet.

Mám internet docela dost rychlý ale obrázky se některé nenačtou, písničky a videa nejdou přehrávat.

Odpovědi
huxa

systémem by to nemělo být… historii si můžeš vymazat, ale taky to nepomůže. Jestli můžu poradit, reinstaluj si prohlížeč, doporučil bych, aby sis naistaloval google chrome, aktualizuje se sám a to je jádro pudla, špatné aktualizace. Zkus si na dva roky nepoužívaném PC rozjet youtube, nenačte ti to video, protože nemáš nějaké pluginy…

Michal Kole

Spíš máš zabordelený systém. Dej Nástroje ve svém internetovém prohlížeči a vymazat historii a zaškrtej vše.