smile11

Proč mám řidší vlasy? Je to kočičí reflex?

Dobrý den,
mám dotaz. Ještě v prosinci 2014 jsem měla extraaa hustyyyy vlasy. Mám i teď. Ale mín. Poslední půl rok jsem stale ve stresu. Může to být tím, vypadávají mi. Taky mám větší štítnou žlázu, nedávno zjištěno, ale ne moc, léky neužívám. Nebo to může být kočičí reflex? V létě míň vlasů, v zimě víc?

Nejlepší odpověď
Löwe

Bych řekl, že to bude liščí reflex. A někde jsem slyšel, že se na něj dokonce i umírá a jediná účiná prevence je každý den minimálně 12 hodin zapojit mozek a nepsát zhovadilosti.

Další odpovědi
klumprt

Nedostatek vápníku. Pomáhá olizování zdí a chroupání vaječných skořápek.

ReHu

Může to být stresem.
Mám několik známých, kterým vlasy padaly hodně.
Obě ženy měly velké lysiny a vlasy řídké.
Objevilo se to několik měsíců po stres.situacích.

jirka F

co je to za blbou otázku ????!!