Miroslavst

Proč mám psát email?

Zajímalo by mě, proč mi chodí na profil zprávy typu. zaujal jste mě, napište mi na xxxx(@)yahoo.com a já vám napíšu o sobě víc a pošlu fotky a další.
Fotky může dotyčná dát na profil a o sobě napsat taky. Proč mám psát email?
Co se stane, když napíšu na email? Má jen mou adresu a co s ní? Bude mi posílat reklamy nebo co? Vždyť ji můžu klidně zablokovat. Tak proč to tak píšou?

Nejlepší odpověď
kropitko

???

Další odpovědi
rynek878

Já to vidím tak,že jste strašně moc populární i za hranicemi naší milované vlasti.

quentos

je to psáno špatnou češtinou? třeba evidentní strojový překlad? pak se jedná o tzv. scamming, ruce od těch potvor pryč, akorát chtějí využívat muže, nic víc

BENYTA

Denně mám ve schránce podobné neodolatelné nabídky…Prostě je smažu…To doporučuji i Vám…

martina1

Třeba dotyčná nemůže nikoho najít a tak v zoufalství se jí zalíbila kreslená ikona u vašeho jména a myslí si,že hnědooký, blonďatý Miroslav je právě ten pravý:-)Nebo to samé napadlo nějakého pána:-)Já bych teda nikomu email ani číslo neposkytla.