HonzikPernik

Proč jsou vidět ve stolici semínka, když sním celozrnné pečivo se semínky?

Proč mám při jezení celozrnného pečiva se semínky ve stolici je vidět? Taky máte?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Já na záchodě nejím.

Další odpovědi
briketka10

Je to normální, když je nerozkoušeš
pořádně, tak je řádně nestráví střeva :)

gecco

Je evidentní, že nemáš trávení býložravce…
😉

da ny

Lněné a sezamové semínko atp., pokud má člověku dát to „zdraví“, které obsahují se musí rozdrtit. rozemlít (vylisovat v olej). Jinak v lepším případě pouze „proběhne“ trávicím traktem jako „kartáč“ nebo ulpí ve střevech…

mosoj

Aby měli ptáci zob .

zjentek

tak jez zeleninu ..ale když se v tom pořádně pošťouráš, tak najdeš i rajčatový ;q

Emefej

Pokud tě tolik zajímají cizí exkrementy, mohu ti zdarma poslat vzorek.