Avatar uživatele
sarinks258

Proč mám pokaždé pupínek na obličeji na stejném místě?

Ahoj:-)Asi před dvěma měsíci jsem měla pupínek mezi obočím a trvalo asi 2–3 týdny,než mi slezl.Ale zase se mo objevil na tom stejným místě!A to se mi stalo asi dvakrát.Proč?A jak tomu předejít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Souvisí to s energetickými dráhami v těle. Mezi obočím je bod jater – podívejte se na obrázek.. Předejít jedině tak, že nebudete zatěžovat játra, momentálně si uvaříte si nějaký čaj, který játra posílí a ovlivní i jejich dráhy. Možná by vám pomohl krém Protektin od fy Energy, který rovněž energii vyrovnává.

Vlastní zkušenosti z léčení alternativní medicínou.

Víc napoví odkaz. Když si nahoře rozkliknete barevná kolečka, dovíte se mnohem víc o fungování orgánů, vztahu mezi nimi a energetických drahách..

http://www.ener­gy.sk/cz/menu_x349x­.asp

Něco podobného, ale stručnějšího, je v tomto odkazu.

http://www.ezo­terika.estran­ky.cz/clanky/me­ridiany_-energeticke-drahy.html
Doplňuji:
Ad Arygnoc.
Jsou to mé vlastní zkušenosti. Léčím se u fy Energy a Diochi několik roků, stejně tak pomocí homeopatické medicíny, když si lékaři se mnou nevěděli rady a mé zdravotní potíže nevyřešily.

Nikoho nepřesvědčuji ani neznevažuji odpovědi, když jsem sama něco nepoznala na vlastní kůži. Je to přece každého rozhodnutí, kterou cestu si vybere. Jde o moje zdraví, já si zvolila tuto cestu …

Upravil/a: annas

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Tak pupinek vznikne tim ze je to tam jaksi ucpane ty pory atp. Mno a tim ze tam uz byl je vetsi pravdepodobnost ze se to ucpe znovu. Predejit snad jedine ocistou poru, ruzne pripravky jako pletova mleka a cistici vodicky atp.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zan

Mě se dělaly na obličeji hrozný boláky, vyhledala jsem nejlepší kožní v okolí. řekla mi, že na to kosmetika nepomůže, mažu to mastičkama od ní, tj. léky a je to o hodně lepší. Pokud nic nepomáhá, najděte si šikovného kožního lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

je to ložisko ifekcie – pravdepodobne zápal vlasového váčka (obočie) alebo potného (mazového) kanálika.
Treba navštíviť kožného lekára.
Dôverujte odborníkom a nie pavedám.

annas:
tak jedna z mála vaších odpovedí, ktorá si zaslúži palec dole.
Mal som vás za človeka, ktorý rozmýšľa reálne, prakticky a rozumom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

Ary ., ze Vy verite jen v to, co se da zmerit, zvazit .. videt, slyset .. !? ;(
A co takova nase laska ? Tu take nemuzeme ani zmerit, ani zvazit … , a preci existuje :) :p

  • iv-

před 3909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

annas,
ta ezoterická stránka
je fakt pravdivá díky !

před 3910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Oprava -vynechala jsem zájmeno „se“ – zdravotní potíže se nevyřešily.

před 3909 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek