sarinks258

Proč mám pokaždé pupínek na obličeji na stejném místě?

Ahoj:-)Asi před dvěma měsíci jsem měla pupínek mezi obočím a trvalo asi 2–3 týdny,než mi slezl.Ale zase se mo objevil na tom stejným místě!A to se mi stalo asi dvakrát.Proč?A jak tomu předejít?

Nejlepší odpověď
annas

Souvisí to s energetickými dráhami v těle. Mezi obočím je bod jater – podívejte se na obrázek.. Předejít jedině tak, že nebudete zatěžovat játra, momentálně si uvaříte si nějaký čaj, který játra posílí a ovlivní i jejich dráhy. Možná by vám pomohl krém Protektin od fy Energy, který rovněž energii vyrovnává.

Vlastní zkušenosti z léčení alternativní medicínou.

Víc napoví odkaz. Když si nahoře rozkliknete barevná kolečka, dovíte se mnohem víc o fungování orgánů, vztahu mezi nimi a energetických drahách..

http://www.ener­gy.sk/cz/menu_x349x­.asp

Něco podobného, ale stručnějšího, je v tomto odkazu.

http://www.ezo­terika.estran­ky.cz/clanky/me­ridiany_-energeticke-drahy.html
Doplňuji:
Ad Arygnoc.
Jsou to mé vlastní zkušenosti. Léčím se u fy Energy a Diochi několik roků, stejně tak pomocí homeopatické medicíny, když si lékaři se mnou nevěděli rady a mé zdravotní potíže nevyřešily.

Nikoho nepřesvědčuji ani neznevažuji odpovědi, když jsem sama něco nepoznala na vlastní kůži. Je to přece každého rozhodnutí, kterou cestu si vybere. Jde o moje zdraví, já si zvolila tuto cestu …

Další odpovědi
Jsemtady

Tak pupinek vznikne tim ze je to tam jaksi ucpane ty pory atp. Mno a tim ze tam uz byl je vetsi pravdepodobnost ze se to ucpe znovu. Predejit snad jedine ocistou poru, ruzne pripravky jako pletova mleka a cistici vodicky atp.

zan

Mě se dělaly na obličeji hrozný boláky, vyhledala jsem nejlepší kožní v okolí. řekla mi, že na to kosmetika nepomůže, mažu to mastičkama od ní, tj. léky a je to o hodně lepší. Pokud nic nepomáhá, najděte si šikovného kožního lékaře.

arygnoc

je to ložisko ifekcie – pravdepodobne zápal vlasového váčka (obočie) alebo potného (mazového) kanálika.
Treba navštíviť kožného lekára.
Dôverujte odborníkom a nie pavedám.

annas:
tak jedna z mála vaších odpovedí, ktorá si zaslúži palec dole.
Mal som vás za človeka, ktorý rozmýšľa reálne, prakticky a rozumom.

gagaga

Ary ., ze Vy verite jen v to, co se da zmerit, zvazit .. videt, slyset .. !? ;(
A co takova nase laska ? Tu take nemuzeme ani zmerit, ani zvazit … , a preci existuje :) :p

  • iv-

briketka10

annas,
ta ezoterická stránka
je fakt pravdivá díky !

annas

Oprava -vynechala jsem zájmeno „se“ – zdravotní potíže se nevyřešily.