Sůwa

Proč mám pod otázkou počet odpovědí 7 a zobrazí se mi jich jen 5. Kde jsou ty 2?

Před chvílí jsem se na totéž ptala u své odpovědi na jinou otázku a to zmizelo. Můžete si prosím porovnat, jestli souhlasí uvedený počet pod otázkou se skutečností. Bolakův dotaz na doplnění jeho dotazníků se nedá otevřít vůbec.
Doplňuji:
Ejhle, najednou se našly. Zřejmě byly na lustraci.

Doplnění administrátora: Vyskytly se technické problémy, vše by ale mělo být nyní opět funkční.

Nejlepší odpověď
annas

Reagovala jsem na tvou podobnou otázku, když jsem odeslala odpověď – objevilo se, že otázka byla odstraněna. Mám to stejně – v přehledu mám uvedeno, že jsem odpovídala, ale odpověď není zachycena.

Některá otázka jde, jiná nikoliv. Bolakova opravdu nejde otevřít.