ivosek2

Proč mam po koupeli delší vlasy a nehty ?

Existuje na to nějaké věci proti tomu?

Odpovědi
anonym

Vlasy namočíš,tak ti splihnou a nehty ostříháš,protože po bazénu prokoukly,myslím.že jde celkově "jenom"o optický klam.
Doplňuji:
??

Roxana

Voda ve vlasech způsobí, že mají větší váhu a tím jsou gravitační silou logicky „delší“ u mých dlouhých vlasů je to krásně vidět…když jsou suché, tak jsou více provzdušněné, zvlněné a opticky kratší, poté se namočí, narovnají a táhne je to směrem dolů…

Nehty jsou po koupeli či sprše čistší a vypadají delší, než jsou. 🙂

Jediné, co ti proti tomu pomůže je zajít ke kadeřnici.