hubickova

Proč mám omezenou verzi Firefoxu?

Začala jsem používat Windows 10 a jelikož jsem zvyklá na prohlížeč Firefox,stáhla jsem ji a některé funkce(nastavení počasí na hlavní stránce a nebo celkové nastavení seznamu) nejdou,protože mi to hlásí,že mám omezenou verzi?Stáhla jsem si starou verzi a nebo proč?Nechci používat jiný prohlížeč

Odpovědi
setapouch

Opiš celé znění té hlášky. A je to text v prohlížeči nebo nějaké vyskakovací okno? Ideální by bylo zveřejnit někde snímek obrazovky.

Mravenec

Windows 10 celkově stojí za starou belu… 😁

Měl jsem ho :

  1. den nefungovala myš ani touchpad
  2. den nešla Wi-Fi
  3. den se sekal celý PC

Odinstalováno… 😁

anonym

Pokud nechceš používat jiný prohlížeč, odinstaluj si W10. A přečti si tady různé otázky a odpovědi na téma W10 a zjistíš, že stojí za …

kajicek94

No, zkus přeinstalovat Firefox – tím způsobem, že ho celý odinstaluješ tímto programem ( http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/?g[hledano]=revo%20u­ninstaller&g[oz]=1­.95&g[up]=Free ), znovu stáhneš ( http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/mozilla-firefox/?g[hledano]=fire­fox&g[oz]=41.0&g[up]=CZ ) a pokud to nepůjde, tak se vrať ke starému operačnímu systému nebo přeinstaluj aktuální.