Falcon

Proč mám obraz na dvě půlky?

Tak jsem si stáhl film AVATAR v Hd kvalitě cca 20 GB a když ho pouštím,tak ho mám na dvě půlky.Tuším,že jsem asi stáhl film ve 3D,ale stejně jsem si myslel,že to půjde přehrát i normálně,když mám LCD s HD. A jak poznám,který film mám stahovat.Nevíte jestli,se to dá nějak přepnout.Mám Samsung LE40d550.
Doplňuji:
Přehrávač žádný,přehrávám externím diskem,přes USB.

Nejlepší odpověď
anonym

A jaký máš přehrávač?

Další odpovědi
Bezdekaj

Je to verze pro 3D monitory. Proto je to na dvě půlky (pro pravé a levé oko) , Tyto dvě části mám pocit spojí právě 3D monitory. Tento soubor normálně nepřehraješ. Jedině v počítači když si pohraješ s kodekama a upravíš video tak aby to přehrálo pouze jedno okno.

mosoj

Je to dobře s tím 3 D. Viděl jsem zadek jedné paní a byl také 3 D a na dvě půlky.