karelfodor

proc mam komplexy menecenosti?

vzhled,vizaz,nejsem hezky

Nejlepší odpověď
quentos

já bych to neřešil. Ženský na vzhled zas tolik nedají (zejména pokud je Ti víc jak 20, před tím bohužel spíše ano) a pro hodnocení mužské krásy mají úplně jiná kritéria. Navíc až najdeš tu pravou, bude vzhled to poslední, co ji bude zajímat.
Jako důkaz příběh ze života: poznal jsem kdysi jednoho maníka a říkal jsem si, chudák, ten je tak šerednej, že já bejt na jeho místě, asi si rovnou hodím mašli. Jenže hádej, co mi o něm řekli spolužačky? „Cože – vždyť to je jeden z nejhezčích kluků na gymplu, možná jeden z nejhezčích, co znám.“ a to i přes ten odporný frňák jak rozšlápnutou bramboru a ne zrovna vypracovanou postavu.
To ovšem není všechno. Tady tenhle maník sbalil na gymplu nádhernou holku, o níž jsem se asi rok neúspěšně snažil, a jemu na to stačila chvíle. Jak to? Protože byl chytrej jak rádio, a to bohužel v jiných oborech než já a ve stejných oborech jako ona.
Závěrem tedy – zoufat není na místě, ženy mají pro hodnocení mužské krásy úplně zvrácená kritéria, která nelze pochopit zdravým rozumem. A třeba zrovna Ty jim vyhovuješ úplně maximálně :{)> a kdyby ne – nebýt obletován ženami je paradoxně výhoda, neboť takoví většinou najdou tu svoji v pozdějším věku a bývá to vztah na celý život. Zatímco krasavci se budou potýkat s rozvody, majetkovými tahanicemi, přistižení s milenkami při činu… není jim co závidět.

Další odpovědi
poa.li

Asi jsi se nechal v nějaké fázi svého života někým, nebo něčím přesvědčit, že ostatní jsou lepší. Vzpoměň si na běco, co Tě odmalička bavilo a naplňovalo a na to se soustřeď… I kdybys byl „nehezký“ vzhledem, nalezená spokojenost a vyrovnanost Tě hezkým udělá… A zkus ignorovar své pochyby… Zdar.