kemo

Proč mám druhý den po flámu v ústech jako v polepšovně?

Když to minulou noc přeženu s pitím,tak mám v ústech takovou divnou pachut. I když si několikrát denně vyčistím zuby a nebo se napiju,najím, tak i přesto tu „pachut“ nezaženu.

Čím je to způsobeno?
Znáte nějaký recept jak to zahnat?

Odpovědi
LejdyTerr

Nejlepší recept je nechlastat:-D. Nejspíš je to tím, že si po tom flámu zuby nevyčistíš a tak se ti zbytek noci v ústech rozkládají bakterie a proto ta pachuť, dobře to znám:-)