Lukáš Rusek

Proč mám celý den od dnešní noci pocit, že se mi chce čurat?

Odpovědi
Nuk nuk

To se těžko soudí, čím to je, protože na Vás nevidíme ani nejsme většina z nás lékaři, ale důvodů může být více – hodně pijete (což je samozřejmě v pořádku, ale pak člověk i více vylučuje), nachlazení (například při koupání – ono je sice teplo, ale pokud je voda hodně ledová nebo je velký rozdíl mezi teplotou vzduchu a vody, může k tomu dojít), případně nějaká infekce (tou sice častěji trpí ženy a dívky, ale mužům se to může stát také).

dubraro

Jestli sis dal pet piv, tak neni divu. Ja mam potom pocit, ze ven jich půjde deset…
Ale vážně. Může to byt leky ktere uzivas, nachlazenim nebo i zánět močového měchýře. Na to sice trpí spise ženy, ale možné je i u mužů.

Mc Merkurion

…a byl jsi už čurat?…

arachis

No tak jste se někde prochladnul a chytil zánět močáku, šup s lahvičkou moče k doktorce. Stačí podat sestře a poprosit o vyšetření a když tam nic nebude, ani nebudete muset jít k lékaři. A pokud to nepřejde, tak hold na urologii.