Proč malé děti maji rády ouy (okurky)?

Odpovědi
Pepa25

To by mě také zajímalo. Syn (4 roky) je přímo zbožňuje, u staršího jsem to tak nepozoroval, ale má je také rád. Chápu, že mají rádi malá „cherry“ rajčátka (jsou taková milá, malá, dětská 🙂, ale u okurek nevím …

Jita Vava

U těch v láku pro jejich výraznou kyselost, stejně jako rády kyselé bombony. Kupodivu dle jedné studie „Nejméně zmlsané jsou děti, které mají rády kyselé“.

Pokud máte na mysli čerstvé okurky, tak důvod nevím ale určitě pro ně budou zdravější, než ty kyselé 🙂

Zdroj: http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=4170