Avatar uživatele
jiri2105

Proč mají ženy radost z odpovědi.cz?

Máte také neskutečnou radost že už nemusíte odpovídat na všechny nesmyslné otázky svým přítelům, když se můžou zeptat tady? Po registraci zde, je ta má taková taková veselejší. Nechápu to. Ani v knoflíkářích sem nechápal Holubovou „po ničem nepátrej“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

ano mám taky radost jiří a to proto že můžu někomu poradit,když si nevím rady vím kam se obrátit protože mě tu na mé otázky je vždy odpovězeno
a víš proč mají ženy z toho radost?nemusí pročítat knihy a hledat na otázky odpovědi, nemusí nikám chodit,napíší si sem konkrétní otázku kterou chcou vědět a jen si počkají na odpovědi které jí dojdou na meil dom a taky se hlavně doví plno zde věcí .některé jsou opravdu taky k pousmání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Obávám se, že to nebude tak obecné. Nevím o tom, že bych zrovna měla konkrétně z těchto stránek nějakou nepochopitelně velikááááánskou radost nebo, že by mě nějak naplňovaly. Prostě tu jsou a já tu odpovídám, to je vše. Mužů je tu ostatně také dost.
Na druhou stranu, my ženy jednoduše potřebujeme komunikovat, a jestliže nemáme dostatek přímé komunikace – tedy té z očí do očí, zvlášť pokud nám chybí doma (to nemusí být vždy chyba ze strany muže), pak to holt často řešíme tím, že prokrafeme hodiny po telefonu, vysedáváme na kafi u kamarádek a využíváme k tomu i podobné věci jako je internet. Takže asi ne odpovedi.cz jako takové, ale cokoliv, kde se dá komunikovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

Ono to může být také tím, že si tazatel může vybrat z odpovědí, která mu nejvíc sedne.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=M8HfEF­k_T6I&feature=re­lated

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Zeny se nesnaž pochopit. Jsou pro nas chlapy prece transcendentni :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek