Michal Kole

Proč mají policejní psi náhubky na tlamu ? To se jich pak výtržníci a nebojí a při akci není na sundání čas.

Nejlepší odpověď
Mapel

Každý pes má mít náhubek, policejního nevyjímaje. Domluv se s chovatelem, aby na tebe pustil vlčáka s náhubkem. Zatím všechny pochybovače co jsem viděl cvičený pes s náhubkem zlikvidoval.

Další odpovědi
jirkajirka

Už Ti někdy pes narazil kovový náhubek mezi nohy?
Doplňuji:
Pří vytlačování osob při demonstracích se používá Vytloukací náhubek.

zjentek

to není pravda, vím že maj úlevy, když musí něco kvalitně očichat. No a když je švestka chytrý, tak řekne: byla to nehoda, zrovna jsem mu sundal náhubek, aby mi něco vyčenichal, když v tom začal dotyčný dráždit psa ,)

zelezo1983

na tebe bych nejraci pustil takoveho psa s nahubkem a hned bys videl jakou ma silu jo prosimte radci se zabyvej normalnimi vecmi a neres porad hlouposti nebo nemas co delat? hned bych te zamestnal u nas na statku to bys koukal jak tezce se vydelavaji peníze!!