štamgast

Proč mají města Čeljabinsk a Černobyl podobný název?

Mají něco společného? Třeba jadernou havárii?

Nejlepší odpověď
Conchus

Nemají nic společného, ani název

Další odpovědi
bolak

Podobný název? Myslíš ty dvě počáteční dvě písmena počet slabik? No tobě teda stačí málo člověče :))

Znal sem kdysi jednu holku se kterou byste si rozuměli. Psala takovou celkem suverénní poezii, a za boha sem ji nedokázal přesvědčit o tom že krém a krematorium se nerýmujou.

http://www.com­pos.cz/led-svitilna-celovka-st-8302-20-diod-3x-aaa_i130782.jpg

Drap

Jsou si stejně podobná, jako třeba Ostrava a Opava. Společného nemají nic.

Děda Louda

Stejně jako Postoloprty a Pohořelice, tedy nic.

www

Proč? Čirou náhodou 😉.

Mapel

Jsou si podobná protože mají znaky podobnosti. Třeba jako Třebenice a Třebívlice. Mají jednu velikou podobnost. Žijí v nich lidé.