StarýHranost

Proč mají komentáře s levicově zaměřenou tématikou tolik plusových hlasů na inovinkách ?

Opravdu je zde tolik lidí, kteří souhlasí s komunismem i po tom co se tady dělo před Sametovou revolucí ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Vzhledem k tomu, co se deje ted, se moc nedivim, ze si lidi minuly rezim idealizuji. Je to uz temer ctvrtstolet marastu a lide zapominaji.

Další odpovědi
Jikra

Tak teď jsi si hochu pěkně naběh. Ty ti daj za uši.

Rocker

Mě politika nezajímá,neřeším to.Ale komanče rád nemám,pamatuju si tu dobu.

ivzez

Pravděpodobně proto, že inovinky čtou spíše levicově orientovaní návštěvníci.
Na pravicově orinetovaném portálu by to zřejmě bylo obráceně.

jirkajirka

Kolik je Ti roku 20?

Emefej

Novinky jsou odnoží deníku Právo (dříve Rudé právo), tak čemu se divíš?