Bronzový

Proč mají jehovisti takový specifický hlas?

Například v tomto videu: https://youtu.be/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To bude spíš tónem hlasu, takovým uspávacím, aby člověka uklidnili a oblbli,jak to dělá uspávač kober. Agresivním a naléhavým tónem by člověka akorát varovali, aby byl ve střehu.
Kdysi jsem byla nucena poslechnout si jakési cd, kde nějaká máňa dookola furt žvatlala cosi o kvalitě života, a opakovala to skoro v každé své větě, nuda to byla, nebetyčná nuda.

Další odpovědi:

Stříbrný

Spíš ses měl zeptat, proč mají Jehovisté ty jejich specifické obličeje. Já je poznám už na dálku, ti co mají už více vymyté mozky, se z toho už asi jen tak snadno nedostanou, ti s normálním výrazem obličeje snad ano:DDD

Pokročilý

Mi zase pripada, ze maji specificke obleceni.

Bronzový

Hlas má každý člověk specifický, ale když Jehovista prohlásí, že je Jehovista, tak má specifický výraz v očích, postoj a podobně, možná i hlas.

Bronzový

myslí si, že jsou nejmoudřejší, nejhodnější a prostě svatí a to video je dost velká kravina - ten hlas (jehovista) si myslí, že jeho argumenty jsou nejlepší a neotřesitelné - přitom tam kecá hovadiny a na všechny jeho otázky je odpověď

Zlatý

Bo maju i specificky slovnik ..u nas maju aji haviři specificky slovnik a ku temu maju tež ten spacificky hlas.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.