gulag

Proc maji hvezdicky na odpovedi zlutou barvu ?

Proc ne treba cervenou ? Cervena je prece barva lasky, blahobytu a stesti. Je v tom propaganda KDU – CSL (ti maji zlutou barvu), nebo je za tim neco vic ?

Nejlepší odpověď
anonym

kristova noho,co sem ještě levičáckýho budeš cpát,kdo je na to zvědavej,
emigruj do ČÍNY,TAM TI BUDE LÍP A NEMUSÍŠ SE NIJAK V ČR NERVOVAT!

Další odpovědi
anonym

Proč ne? Žlutá je dost výrazná barva, navíc by z toho tady byly už omalovánky. Je tady žlutá, zelená, bílá, šedá,modrá…při některých otázkách i odpovědích někdo náhodou vidí i rudě, navíc teda, nebylo by to trochu divný? Rudý hvězdy? Žlutá je lepší, mysli si třeba, že je to hvězdička z nebe 😁

redy

hvězdička žlutá-------
vypadá že je zlatá 🙂

Emefej

Nereagujte na trola.

Nazdar Bazar

Už ty tvoje otázky nejsou ani originální. Zmiňuji to tu již podruhé ale domnívám, se že jsi reinkarnovaný krftwrk. Píšeš také bez diakritiky.

Mc Merkurion

komunisti měli taky žlutou(SSSR),tak co se ti nelíbí?…

ShadowCZ

Červená je taktéž barva agrese…