Andy199

Proč mají holky větší zájem o zlý kluky než o hodný?

Nejlepší odpověď
marci1

Zpočátku to tak může vypadat, ale neboj, až poznají, jací ve skutečnosti jsou, tak mají zájem o ty „hodné“. 🙂

Další odpovědi
Drap

K tomuto zjištění jsi dospěl jakým způsobem ?

sassan

Dívky všeobecně MAJÍ větší zájem o řekněme zlé kluky a nejčastěji je to vysvětlováno evolučnímy předkpoklady a prioritami které mají od přírody v soně zakodovány.Po­zorovat to lze snadno a prakticky všude.Čímž neříkám že to platí pro všechny dívky-proto na začátku to klíčové slovo „všeobecne“.Navíc to takhle funguje spíš u mlaších dívek.

quentos

Obsahově stejná byla kdysi před lety má úplně první otázka na tomto serveru. Možné teoretické vysvětlení i názory samotných žen viz v odkazu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen?podobna=1

MK44

Holky nemají zájem o zlé kluky, nýbrž o průrazné, tvrdé a sobecké samečky. V přírodě, v džungli, se to osvědčilo, protože takto založený jedinec se prorve k žrádlu a jiným zdrojům spíš než sameček ohleduplnější. Z jeho kořisti pak může zbýt i pro samičku a její potomstvo. A to se samičce za nějaký ten výprask a ústrk vyplatí – přežije. Je to podvědomá, instinktivní reakce. Stejně jako když sameček potká samičku se správně tvarovanou prdelkou. Příroda mu signalizuje, že dotyčná krasavice bude mít zdravé potomstvo, což sameček sice takhle racionálně nevnímá, ale zatají se mu dech – stejně jako holce viz výše. A to i když ví, že samička je husa, kráva, zlatokopka, rašple, hysterka, cynická podrazačka, panovačná a vyčůraná až na půdu. Neseme si s sebou různé atavistické geny a jsme na ně krátcí/krátké. Přestat usilovat o někoho, kdo nás přitahuje, je nelehké, ale dá se to … tedy prý.

verka

Možná i ty sám máš rád nějakého akčního hrdinu, který zrovna netráví čas ve vědecké knihovně. A hlavně nejen ženy, ale velká část populace je krmena negativními mediálními zprávami, chudší povahy na to zaberou. Ale hodnejch kluků bude potřeba čím dál tím víc.

finde

bohužel u madších žen je to dáno hormony. Zlí Alfa samci jim zaručí bojovné a tudíž přežívající potomstvo. Časem (až se párkrát spálí) se ženské naučí prvotní impulsy feromonů ovládat. Jinak bychom dodnes byli v době kamenné.

Wnaty

Proč mají kluci větší zájem o zlé holky než o ty hodný? :/ :D

meteoman222

Holky ty hodný kluky berou jako kamarády a s těmi zlými chodí…(zkušenost)
a jedna mi dokonce řekla kdybych poznala někoho jako jsi ty…toto já už vážně nechápu…

Andy199

Mam kamarádku, která chodila 6 let s klukem, který jí každou chvíli podváděl a trpěla mu to jen proto, že jí vždycky řekl, že to neudělá… Když jí došla trpělivost našla si kluka, který chodil se s dvěma holkama najednou a to docela dlouho, když to zjistila, tak se sním rozešla, ale po týdnu se k němu vrátila… Můj kamarád je příklad rebela…Vždycky holky urážel,nejevil o ně zájem ale jak se zdálo ty holky to jen přitahovalo… takových příkladů mám víc…

sassan

Old story bro .-)