AnaMaruska

Proč mají děti tendenci mávat na vlaky?

Nejlepší odpověď
autacek

Sami od sebe nemávají, naučili je to rodiče když byly malé. „podívej, vláček, zamávej“… a už jim to zůstalo.

Další odpovědi
anonym

Jen děti? A mávat?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=g_775cMKC9o

Marast

Řekl bych, že je to způsobeno jejich velikostí a zároveň tím, že si s nimi třeba denodenně hrají a pak je vidí skutečné.

Tom20

Nechtějí,aby je přejel,protože jsou malé :DD

marci1

Děti mávají vlaku, protože mají radost. Já mávám vlaku taky a mám radost, když mi strojvedoucí zamává a směje se na mě. 🙂

honza19hk

ne jeno na vlaky,dost často mávaj na kamiony,ale i bagry a jiné podobné sroje.