Zoe

Proč má smysl stát a bojovat, bojovat a žít, když už vás všichni stejně hodili přes palubu a je jen hůře

problém s psych.nemocí

Nejlepší odpověď
annas

Existuje přece nějaká úcta k životu.
Nevím, jaké máte problémy, kolik máte roků, ale nic není tak hrozné, jak vypadá! Snad existuje naděje na zmírnění potíží – špatné dny přejdou, i když někdy to trvá déle, než bychom si přáli. Opět vysvitne slunce, vše se v dobré obrátí. Musíte věřit. A budete se ze života těšit. Proč se domníváte, že Vás všichni hodili přes palubu. Není to jen Váš pocit? Ale i kdyby – snad se najde někdo, komu na Vás záleží.

Nevzdávejte se. Řekněte si, že jiní lidé jsou na tom mnohem a mnohem hůř. Každý občas prožívá stres a rád by všechno zabalil. Ale naděje umírá poslední. Opravdu věřte tomu. Všechno špatné se určitě vyřeší. Přeji hodně sil.

Na dálku se špatně poskytují rady. Důležitý je osobní kontakt.

Spolupracujete s lékařem?

Další odpovědi
BEAES

Všichni určitě nééééé a bude určitě lépe… v životě se točíme na kole osudu, jednou jsme dole a jednou zase nahoře, a tak stále dokola. Pokuste se najít v sobě sílu a odrazit se ode dna, určitě bude zase líp. Věřte mi.....

Zdroj: život

anonym

Zoe,nic není tak zlé jak vypadá a vždy je řešení,vstát a bojovat musíte né kvůli ostatním,ale kvůli sobě,sve úctě,důstojnosti,a pro ty kteří vás milují,a těch je určitě dost,jen se asi musíte rozhlédnout a otevřít oči.Život sám o sobě není lehký,ale máme jen jednu šanci ho prožít,tak vstante a žijte ho,pomoc je, jen se někdy o ní musí požádat