Avatar uživatele
bolak

Proč má pořád někdo problém s tím že v anktě chybí možnost „Jiné“?

Dneska už jsem to tu viděl potřetí. Přece když se někdo zeptá, jestli máte raději rohlík nebo housku, tak je snad jasný, že se ptám na to, co máte raději z těhlech dvou možností…

Přesto se najdou lidi kteří tohle nechápou a napíšou že mají raději koblihu, věneček nebo třeba zpívání u táboráku… a že nemají kam hlasovat, protože mi tam chybí „jiná možnost“ …

Prosil bych vysvětlení :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, Damiana, briketka10, anonym před 4280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak mě třeba nevadí pokud v anketě není kolonka „jiná možnost.“ Pokud se mi žádná z nabízených možností nezamlouvá, tak prostě neodpovím.
Doplňuji:
Ale občas bych na některou zajímavou anketu odpověděla, ale mám třeba odlišný názor než je v možnostech. A tak prostě neodpovím. Jako u otázky houska – rohlík nic neřeším, ale na otázku ohledně neoblíbenosti různých typů lidí, bych odpověděla naprosto jinak. Ale nevadí, však se svět z maličkostí nehroutí. Dále piš bolaku ty svoje ankety, mě vždycky alespoň potěší, když už nic. Asi tak.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Třeba proto,že někdo housky a rohlíky nejí a dá si raději chleba a to je právě ta jiná možnost.Sice je fakt,že na takovou otázku pak není třeba odpovídat,protože pokud nejím housky a rohlíky je zbytečné se angažovat,protože otázka se mě jako chlebojeda v podstatě netýká.Jenže je mnoho lidí,kteří prostě sem musí přispět se svou troškou do mlýna,i když na konkrétně položenou otázku neodpoví konkrétní odpovědí,jen čímsi,co nemá s odpovědí nic společného.
Pokud nemám co říct,tak nic neříkám-můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mě to nevadí..
odpovím na to co je v otázce a co tam není, tak neodpovím to je jasné :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nemám problém ale prosím tě, kda je jiná možnost?
Mám ráda koláče :))))))

To fakt nevím…
Doplňuji:
No,Bolaku přesně jak si to napsal do diskuze.
Je škoda neodpovědět na něco co vím,třeba bude i bodík :)))

Upravil/a: aramah

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Protože anketu je třeba umět udělat a hlavně vědět proč ji dělám a co to přinese. To zde málokdo umí.
Pokud to tak není postaveno, pak je to manipulace !!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevíš?
No přece proto, že když dáš jen (třeba) dvě možnosti, nutíš někoho vybrat si z tvých(!) možností. A víš jak je to pro někoho, kdo ví všechno nejlíp vytáčející? Navíc, když „ví“, že vymyslí daleko lepší možnost? Tak ti to dá drsně zkonzumovat. Jiná možnost je oblíbená u nerozhodnodných, individualistických nebo šíleně nesnesitelných lidí… Nic jim zkrátka nebude dost dobré, pokud to nebude jejich nápad.
Dávej jím tam Jinou možnost, ať mají ten svůj pocit důležitosti. Vždyť stej
Doplňuji:
Oprava: -nerozhodných-; -jim-
…Vždyť stejně nakonec odpovídají na tvou otázku.

Pardon, ale malík klikl dřív, než jsem dopsala. 🙂

Upravil/a: Damiana

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano, problémy jsou od toho aby se řešily a kdyby nebyly nač by ses ptal?:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Já mám taky ten problém. Některé ankety jsou tak postaveny, že se nedá jednoznačně odpovědětb ani na jednu možnost. Třeba tebou uváděná anketa houska, nebo rohlík,Mohou zde být lidé, kteří nemají radi ani jedno a nebo jim to je uplně putna.
Spousta anket nedává většinou ani žádný smysl, a opravdu netuším, k čemu tázajícím jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Anketa má vypadat jinak.
Pokud se takto ptáš, zeptej se bez ankety.
Názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

No a pak jsou taky lidé (jak vidíš v odpovědi na tuto svou otázku), kterým je to šumáček, zbytečně neprudí a nemají (skoro) každou otázku za výzvu k boji nebo nepříjemný úkol. To jsou ti pohodáři zde. 🙂

před 4280 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Drap: no třeba proto, že mě to zajímá :) názor lidu… jak to mají ostatní…

a když si někdo nedokáže vybrat, nebo je mu to jedno, tak proč do tý ankety vůbec leze? přece, nikdo ho nenutí hlasovat, ale on ji přece otevře, přece na něco klikne a pak tam ještě dopíše že to co zvolil, zvolil jenom proto že tam chybí jiná možnost, jinak že by neměl co volit :)) to mně přijde dost ujetý

před 4280 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek