hanulka11

Proč má někdo zamrzlá okenní skla , viděla jsem u bytů i v domcích?

Vím, že jsme to měli ,když jsem byla malá v jednom pokoji, kde se netopilo a nechodili jsme tam v zimě. Ale tady v těch co jsem viděla ,lidé bydlí.Docela mě to zajímá ?????

Nejlepší odpověď
Drap

Okna dostatečně netěsní, tak pára ,která se na přechodu tepla a zimy vysráží , namrzá.
Další možností, je, ale ta je málo častá, že nafouká sníh, nebo nprší, na okení rám z venku a tam to teprve zmrzne.

Další odpovědi
franku

Dělají to kastlová okna,protože vzduch mezi okny izoluje a proto je venkovní sklo zamrzlé.