Proč má někdo radší housky a jiný rohlíky, vždyť je to z jedno, né?

Nejlepší odpověď
www

Můj zvyk je říkat rohlík všemu 🙂.
Rozdíl je v mém případě pouze v použití, třeba z těch kulatých (tuším raženek) vyrábím po rozpůlení na horní a spodní část jakési „rychlo chlebíčky“. Samozřejmě, nepářu se s nima jako třeba na Vánoce při výrobě z veky. 😁

Další odpovědi
badisko

jedno je kolo u trakare …rohliky a housky chutnaji jinak…ja pecu rohliky a domaci chleb …na miste… kde se nachazim se koupit nedaji…tak jako spousta.. Ceskejch potravin…a tak znouzecnost cloveka nauci i pect …osobne je mi to fuk rohliky ..nebo housky ..hlavne kdyz to… neni toustovej chleba …

Orange

Houska drží na talíři stabilitu a to je klíčová vlastnost.

Illines

Od mladi jsem na rohliky,nevim proc a tady ve Skotsku mi chybi.

hanulka11

není to jedno – každý má jiný tvar – rohlík se líp jí

natybubu

já jsem na tom podobně jako hanulka11– rohlík se jí líp a eště ke všemu na housce je kmín zasekanej v těch drážkách;)) PS:já kmín nesnáššim!!

quentos

na houskách bejvá víc máku ;{)>

Katusa

Houska druhý den nedělá takový ten gumový pohyb jako den starý rohlík, ten mě na starších rohlících fakt odrazuje, den stará houska mi ale nevadí…

anonym

orange, ano, i obložená houska se dělá jednodušeji, než rohlík. Ale www má taky pravdu, na jednohubky je lepší rohlík.