Avatar uživatele
anonym

Proč má někdo radší housky a jiný rohlíky, vždyť je to z jedno, né?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? quentos, johana 56, Katusa, Illines, Kamionacka09, natybubu, Orange před 4163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Můj zvyk je říkat rohlík všemu 🙂.
Rozdíl je v mém případě pouze v použití, třeba z těch kulatých (tuším raženek) vyrábím po rozpůlení na horní a spodní část jakési „rychlo chlebíčky“. Samozřejmě, nepářu se s nima jako třeba na Vánoce při výrobě z veky. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

jedno je kolo u trakare …rohliky a housky chutnaji jinak…ja pecu rohliky a domaci chleb …na miste… kde se nachazim se koupit nedaji…tak jako spousta.. Ceskejch potravin…a tak znouzecnost cloveka nauci i pect …osobne je mi to fuk rohliky ..nebo housky ..hlavne kdyz to… neni toustovej chleba …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Orange

Houska drží na talíři stabilitu a to je klíčová vlastnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Od mladi jsem na rohliky,nevim proc a tady ve Skotsku mi chybi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

není to jedno – každý má jiný tvar – rohlík se líp jí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natybubu

já jsem na tom podobně jako hanulka11– rohlík se jí líp a eště ke všemu na housce je kmín zasekanej v těch drážkách;)) PS:já kmín nesnáššim!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

na houskách bejvá víc máku ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Houska druhý den nedělá takový ten gumový pohyb jako den starý rohlík, ten mě na starších rohlících fakt odrazuje, den stará houska mi ale nevadí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

orange, ano, i obložená houska se dělá jednodušeji, než rohlík. Ale www má taky pravdu, na jednohubky je lepší rohlík.

před 4163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek