Ella

Proč má někdo potřebu vkládat jednu otázku desetkrát???

Jen mě to tak zajímá…
Doplňuji:
10× je nadsázka, ale musíte uznat, že některé otázky se tady objevují vícekrát a krátce po sobě. Proč nemůžou lidé vložit otázku jednou a počkat na odpověď?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Proč má někdo potřebu vkládat typickou „názorovou“ otázku a jí podobné (zjednodušeně ty, které nikomu nepomůžou) na hlavní stránku a ne do Anket?

Další odpovědi
BEAES

Nic jsem tu 10× neviděla a vaše otázka patří do názorových!

Mousinek

Potřeby máme všichni a různé 🙂

iceT

Myslite dotaz co je mascrpone?
Treba proto,ze doufa,ze se alespon na jednu docka odpovedi..

Elk

Jó skleróza, to je velká čarodějka…

zdeny

Třeba proto, že ví že někdo nelistuje ve starších stránkách a touží po odpovědi. Tak ji prostě zviditelní znovu na první pozicích.