huxa

Proč má EU výhrady proti nynějšímu prezidentovi Polska?

A proč média ukazují policisty, bijící do demonstrantů, když je to převážně naopak a „demonstranti“ si tam vozí kanistry benzínu a molotovy?
Doplňuji:
Ukrajiny, omlouvám se

Nejlepší odpověď
mosoj

Prostě heslo je škodit Rusku na všech frontách. Nicméně Položit Rusko se nikomu nepodaří. USA byly ochotné kvůli Kubě rozpoutat jadernou válku !!!!!
Rusko nyní Krym pustit nemůže. Navíc ho Ukrajině darovalo.
Jediné co se může EÚ a USA podařit je rozdělit Ukrajinu !! ještě chvilku a Rusko Evropě utáhne kohoutky.
Doplňuji:
Samozřejmě že Rusko ty peníze za ropu potřebuje, ale vydrží bez nich déle než Evropa bez jejich plynu a ropy.

Další odpovědi
Hamon

Protože z mnoha důvodů EU nechce Ukrajinu nechat Rusku.

rigormortis

Polska?

Luboš.S

Protože není tak poslušný jako Kličko :) Největší bullshit je to jak jim tam na náměstí tlačí do hlav pohádky takoví hadi jako John McCain, nebo Schwarzenberg :D A media? K tomu nemá cenu nic říkat. Propaganda v americkém stylu.

huxa

Hamon-z jakých důvodů?

Hamon

Těch důvodů bude víc a já nejsem politolg. Napadá mě hlavně obilí a produktovody. A silné Rusko. Obilí – Ukrajině se pořád ještě říká obilnice Evropy. Produktovody – jako člen EU bude muset Ukrajina být daleko víc poslušná přání Bruselu, nebude hrozit „ropa – stop. Plyn – stop.“ A silnější Rusko, to je asi jasné.