Michal Kole

Proč má Dan II. tmavší žlutější moč než Dan I. a výkaly žluté a měkkčí konzistence ? Granule jsou stejné !

Nejlepší odpověď
Drap

Žaludek každého psa se chová trochu jinak. Může na to mít vliv kromě stravy i věk.

Další odpovědi
anonym

Jeden pije víc, jeden míň, ta tmavší moč je toho, který pije míň, máš dobrý postřeh, poznáš to 🙂 S těmi výkaly teda nevím, když mají oba úplně stejnou stravu, což není teda moc dobře, starý pes potřebuje jiné složení v granulích, než mladý.

led

Michale, se zvířaty je to stejně jako s lidmi. Každý je svébytný, jak nenajdeme stejné – identické lidi (výjimky jsou povoleny), nenajdeme ani mezi zvířaty stejné. Mohou se podobat, ale vždy se něčím liší.
Je škoda, že jste Dana II pojmenovali po jeho předchůdci Danovi, protože, podle vás, se jménem jakoby se Danova psí duše převtělila do svého následovníka a nutí vás to k neustálému porovnávání.
Nesrovnávejte, nechte Dana jeho památce, vzpomínkám a dejte Danovi II jeho vlastní jedinečný psí život. Usnadní se vám i nám.

Reezo

Možná by bylo dobrý si obstarat aspoň základní znalosti přírodních věd. Minimálně bych ti doporučil zeptat se na vše svého veterináře, který ti to vysvětlí. Promiň, ale tvé otázky mi příjdou hloupé a týkají se znalostí základní školy.

anonym

Ty máš dva psy a oba se jmenují stejně?? 😁 Musej z toho být úplně zmatený, jak to děláš, když jeden z nich něco provede, ty na něj hulákáš Daneee ☹ a ten nevinnej neví, co se děje, téé divný :-O

Lucijej

Dan I. už je ve psím ráji

anonym

Aha, no v tom případě měl napsat
„Proč má Dan II. tmavší žlutější moč než Dan I. který už není a výkaly žluté a měkkčí konzistence ? Granule jsou stejné“, nebo tak něco, z čeho je jasné, že nemá dva psy.