odpomass

Proč má Apple v logu nakousnuté jablko?

Proč má Apple ve svém logu nakousnuté jablko? Symbolizuje to něco? Proč jablko? Proč nakousnuté?

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle Wikipedie při výběru loga společnosti se zakladatelé inspirovali anekdotou o anglickém vědci Isaacu Newtonovi a vzniku gravitačního zákona.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ap­ple#Logo

Další odpovědi
lukas.zmizik

protože „dyzajnér“ loga, který měl opravdické jablko před sebou a obkresloval jej na papír už to nevydržel a zakousl se…

to je stejné, jako ve filmu když malíř maluje nahou modelku a taky pak spolu mají poměr…